| Rám | BIG.SEVEN TFS IV; MAT aluminium; 27.5x2.25" max. WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikost | XS-S-M-L |
| Vidlice: | SR Suntour XCT30 HLO; Coil; 100 STR; Lockout; 27.5x2.25" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano BR-MT200; hydraulic brake |
| Brzdy zadní: | Shimano BR-MT200; hydraulic brake |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano ESSA FC-U2001 32 ATC; MAT Aluminium |
| Délka klik | 170 mm-XS/S, 175 mm-M/L |
| Středová osa | Shimano BB-UN101 73-123 |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano ESSA RD-U2000-8; GS |
| Kazeta: | Shimano CS-HG400-8; 11-45 ATC; 8 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Grip | MERIDA EC |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 690 WHB; 15 RHB |
| Představec: | MERIDA CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 6 ASD |
| Délka představce | 70 mm-XS/S, 90 mm-M/L, |
| Hlavové složení: | MERIDA M2345 |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Osa přední | |
| Osa zadní | |
| Ráfky: | MERIDA CC; 17 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA Sport comfort |
| Sedlovka: | MERIDA CC; 30.9 DSP; 15 SSB; MAT aluminium |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano ESSA SL-315-8R |
| Paprsky: | Black steel |
| Plášť přední: | MERIDA K1080; 27.5x2.2"; wire |
| Plášť zadní: | MERIDA K1080; 27.5x2.2"; wire |
| Stojan | kickstand adjustable alloy |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 27.5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 2501069 |
| Velikost: | XS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
