BIG.NINE TR 5000 je připraven překonat hranice toho, co by cross-country hardtaily měly umět. Karbonový rám CF3 s progresivní geometrií jsme osadili vidlicí RockShox Judy se zdvihem 120 mm. Přidali jsme agresivnější pláště a teleskopickou sedlovku, které doplňuje spolehlivá 12rychlostní sada Shimano XT.
| Rám | BIG.NINE TR CF3 III; MAT carbon; 29x2.4" max WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikost | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič | |
| Vidlice: | Rock Shox Judy Gold; Air; 120 STR; Tapered; Remote lockout; 51 mm fork offset |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano SLX M7100; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano SLX M7100; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano Deore MT512; 32 ATC |
| Délka klik | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Středová osa | Shimano BB-MT-501; 24mm |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT; SGS |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Grip | MERIDA EXPERT EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 760 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD; incl. MERIDA SMART MOUNT |
| Délka představce | S, M, L: 60 mm, XL, XXL 70 mm |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TC500-MS-B; 148x12 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Osa přední | |
| Osa zadní | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CC II; 25 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM TR SL; 30.9 DSP; 0 SSB; S/M: 150 SPT - L/XL/XXL: 170 SPT |
| Řazení přední: | JD-FL lever |
| Řazení zadní: | Shimano Deore M6100 |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C MaxxTerra EXO |
| Ostatní | , MERIDA SMART MOUNT; Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light Mount, MERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 29 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 2500834 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
