Cross-country, downcountry – toto kolo je připraveno na všechno. Zachovali jsme rychlost karbonového rámu, zvýšili jsme zdvih na 120 mm, přidali pláště připravené na traily a teleskopickou sedlovku pro dokonalé ovládání. Bezdrátové řazení a brzdy jsou zde pod taktovkou sady Sram.
| Rám | BIG.NINE TR CF3 III; MAT carbon; 29x2.4" max WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikost | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič | |
| Vidlice: | Rock Shox SID Select+; Air; 120 STR; 2 position remote lockout; 29x2.4" max. WHS; 44mm fork offset |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Sram Level Bronze Stealth; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Sram Level Bronze Stealth; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Sram Centerline; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram Centerline; 160mm |
| Řetěz: | Sram GX Eagle Transmission; Flattop |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Sram GX Eagle; 34 ATC |
| Délka klik | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Středová osa | Sram BB DUB BSA 73 MTB WIDE |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Sram GX Eagle Transmission AXS; wireless; T-Type |
| Kazeta: | Sram GX Eagle Transmission; 10-52 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Grip | MERIDA TEAM CC |
| Řídítka: | MERIDA TEAM CC II; MAT carbon; 760 WHB; 12.5 RHB |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD; incl. MERIDA SMART MOUNT |
| Délka představce | S, M, L: 60 mm, XL, XXL 70 mm |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Osa přední | |
| Osa zadní | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Reynolds TR 309 XC; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 30 IWR; Centerlock; Sram 12 Speed; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included); Lifetime warranty |
| Sedlo: | SCRATCH M5 PAS TIROX; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM TR SL; 30.9 DSP; 0 SSB; S/M: 150 SPT - L/XL/XXL: 170 SPT |
| Řazení přední: | JD-FL MX lever |
| Řazení zadní: | Sram AXS POD Controller |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C MaxxTerra EXO |
| Ostatní | , EP POWERPACK 1 BATTERY, MERIDA SMART MOUNT; Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light Mount, V-mount adapter, MERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 29 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
