MATTS J20 Plus je „monster truck“ s širokými 20" plášti, který nabízí kontrolu a trakci, spojený s pevnou vidlicí pro minimální hmotnost. Díky dětským komponentům, hydraulickým kotoučovým brzdám a hladkému řazení Microshift si děti užijí spoustu zábavy bez nadbytečné váhy. Vhodné pro výšku přibližně 109–129 cm.
| Rám: | MATTS J. 20+; MAT aluminium; 20x2.4" max. WHS; 135x9/100x9 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | MERIDA MATTS J. 20+; MAT aluminium; 20x2.4" max. WHS |
| Brzdy přední: | Tektro HD-J2820; hydraulic disc brake; short reach |
| Brzdy zadní: | Tektro HD-J2820; hydraulic disc brake; short reach |
| Brzdový kotouč přední: | Tektro TR160-52; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Tektro TR160-52; 160mm |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Chránič převodníku: | 0 |
| Kliky: | Prowheel A10PP; 32 ATC; MAT Aluminium |
| Kliky / délka | 114 mm |
| Středové složení | Squared LL116 |
| Přesmykač: | 0 |
| Přehazovačka: | Microshift Acolyte Speed Super Short Cage; RD-M5180S; Super short cage |
| Kazeta: | Sun Race M55; 11-34 ATC; 8 GER |
| Pedály: | VP-225 |
| Gripy: | MERIDA EXPERT JR |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT JR; MAT aluminium; 560 WHB; 25 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / délka | 50mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.10P Neck15 |
| Náboj přední: | KT-K68F; 100x9 WHF; 20 SPH |
| Náboj zadní: | KT-TD7R-M10; 135x9 WHR; 24 SPH |
| Ráfky: | MERIDA JR 20+; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP JR |
| Sedlová objímka | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; 27.2 DSP; 0 SSB; MAT aluminium |
| Hmotnost | 9,1 kg |
| Řazení zadní: | Microshift Acolyte Quick Trigger Pro; SL-M6285-ER; Super short reach; Gear indicator; single click |
| Plášť přední: | Maxxis Pace; 20x2.10"; wired |
| Plášť zadní: | Maxxis Pace; 20x2.10"; wired |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská kola 20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 2601292 |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | UNI |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
