MERIDA MATTS J.20 Dark Strawberry(Race Red/Blk)
Dospělí cyklisté dobře vědí, že správné vybavení je zásadní pro radost z jízdy – tak proč by děti měly mít nekvalitní, těžké a nespolehlivé kolo? MATTS J20 nabízí stejnou kvalitu jízdy jako naše kola pro dospělé díky pokročilé technologii hliníkového rámu a vysoce kvalitní výbavě známých značek, jako je přesné řazení Microshift, dětské kotoučové brzdy Tektro a vidlice SR Suntour s pružinou naladěnou na míru. Vhodné pro výšku přibližně 109–129 cm.
| Rám: | MATTS J. 20+; MAT aluminium; 20x2.4" max. WHS; 135x9/100x9 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | SR Suntour XCT-JR P; Custom coil; 40 STR; 20x2.2" max. WHS |
| Brzdy přední: | Tektro HD-J2820; hydraulic disc brake; short reach |
| Brzdy zadní: | Tektro HD-J2820; hydraulic disc brake; short reach |
| Brzdový kotouč přední: | Tektro TR160-52; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Tektro TR160-52; 160mm |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Chránič převodníku: | 0 |
| Kliky: | Prowheel A10PP; 32 ATC; MAT Aluminium |
| Kliky / délka | 114 mm |
| Středové složení | Squared LL116 |
| Přesmykač: | 0 |
| Přehazovačka: | Microshift Acolyte Speed Super Short Cage; RD-M5180S; Super short cage |
| Kazeta: | Sun Race M55; 11-34 ATC; 8 GER |
| Pedály: | VP-225 |
| Gripy: | MERIDA EXPERT JR |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT JR; MAT aluminium; 560 WHB; 25 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / délka | 50mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.10P Neck15 |
| Náboj přední: | KT-K68F; 100x9 WHF; 20 SPH |
| Náboj zadní: | KT-TD7R-M10; 135x9 WHR; 24 SPH |
| Ráfky: | MERIDA JR 20+; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP JR |
| Sedlová objímka | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; 27.2 DSP; 0 SSB; MAT aluminium |
| Hmotnost | 10,2 kg |
| Řazení zadní: | Microshift Acolyte Quick Trigger Pro; SL-M6285-ER; Super short reach; Gear indicator; single click |
| Plášť přední: | Kenda Small Black 8; 20x1.95"; wired |
| Plášť zadní: | Kenda Small Black 8; 20x1.95"; wired |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská kola 20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 2601290 |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | UNI |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
