MERIDA MATTS J.24+ Silk Orange(Steel Blue/Gry)
Spojením širokých a přilnavých 24" „Plus“ plášťů s pevnou vidlicí jsme vytvořili dětský „monster truck“, který přináší veškerou zábavu, ale bez nadbytečné váhy.
MATTS J24 Plus je „monster truck“ s širokými plášti, který nabízí kontrolu a trakci masivních 24" plášťů, spojených s pevnou vidlicí pro minimální hmotnost. Díky dětským komponentům, hydraulickým kotoučovým brzdám a hladkému řazení Shimano si děti užijí spoustu zábavy bez nadbytečné váhy. Vhodné pro výšku přibližně 129–137 cm.
Řada MATTS J je určena hrdinům zítřka, proto jsme veškeré know-how získané při výrobě kol pro dospělé přenesli do lehkých, vysoce kvalitních strojů, které děti budou milovat. Vysoce kvalitní komponenty, vybírané speciálně podle potřeb dětí, jsou spojeny s našimi hliníkovými rámy, vytvořenými s tou samou pečlivostí a kvalitou provedení jako u ostatních kol. Jen tak můžeme zaručit, že mladí jezdci si užijí jízdu stejně jako dospělí a budou si jisti, že je jejich kolo nikdy nezklame. Ať už jste malí nebo velcí, začátečníci či zkušení, máme pro vás perfektní první MERIDU. Uvidíme se na startu!
Specifikace
* Lehký hliníkový rám
* Přilnavé široké „Plus“ 24" pláště pro větší komfort a kontrolu
* Pevná vidlice pro snížení hmotnosti
* Microshift 1x8 s ovládáním přizpůsobeným dětem
* Hydraulické kotoučové brzdy s páčkami pro děti
* Dětské komponenty
Detailní specifikace
| Rám: | MATTS J. 24+; MAT aluminium; 24x2.4" max. WHS; 135x9/100x9 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | MERIDA MATTS J. 24+; MAT aluminium; 24x2.4" max. WHS |
| Brzdy přední: | Tektro HD-J2820; hydraulic disc brake; short reach |
| Brzdy zadní: | Tektro HD-J2820; hydraulic disc brake; short reach |
| Brzdový kotouč přední: | Tektro TR160-52; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Tektro TR160-52; 160mm |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Chránič převodníku: | 0 |
| Kliky: | Prowheel A10PP; 32 ATC; MAT Aluminium |
| Kliky / délka | 127 mm |
| Středové složení | Squared LL116 |
| Přesmykač: | 0 |
| Přehazovačka: | Microshift Acolyte Speed Super Short Cage; RD-M5180S; Super short cage |
| Kazeta: | Microshift CS-083; 11-38 ATC; 8 GER |
| Pedály: | VP VPE-229 |
| Gripy: | MERIDA EXPERT JR |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT JR; MAT aluminium; 600 WHB; 25 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / délka | 50mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.10P Neck15 |
| Náboj přední: | KT-K68F; 100x9 WHF; 24 SPH |
| Náboj zadní: | KT-K68R-8/9/10S; 135x9 WHR; 24 SPH |
| Ráfky: | MERIDA JR 24+; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT JR |
| Sedlová objímka | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; 27.2 DSP; 0 SSB; MAT aluminium |
| Řazení přední: | 0 |
| Řazení zadní: | Microshift Acolyte Quick Trigger Pro; SL-M6285-R; Super short reach; Gear indicator |
| Plášť přední: | Maxxis Pace; 24x2.10"; wired |
| Plášť zadní: | Maxxis Pace; 24x2.10"; wired |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská kola 24 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 2601288 |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | UNI |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
