MERIDA MATTS J.CHAMPION Silk Early Moss Grey(White)
Dnešní děti jezdí stejně naplno jako dospělí, proto potřebují kvalitní rám i výbavu. Toto kolo je připravené na traily a zvládne závody i delší vyjížďky.
Vše, co mladý jezdec potřebuje, aby se zlepšoval – a nic navíc. MATTS J CHAMPION má lehký hliníkový rám s koly 26" a kvalitní výbavu přizpůsobenou dětem. Odpružená vidlice a hydraulické kotoučové brzdy zajišťují jistotu v terénu, řazení Shimano usnadňuje jízdu. Vhodné pro výšku cca 137–150 cm.
Řada MATTS J je určena hrdinům zítřka, proto jsme veškeré know-how získané při výrobě kol pro dospělé přenesli do lehkých, vysoce kvalitních strojů, které děti budou milovat. Vysoce kvalitní komponenty, vybírané speciálně podle potřeb dětí, jsou spojeny s našimi hliníkovými rámy, vytvořenými s tou samou pečlivostí a kvalitou provedení jako u ostatních kol. Jen tak můžeme zaručit, že mladí jezdci si užijí jízdu stejně jako dospělí a budou si jisti, že je jejich kolo nikdy nezklame. Ať už jste malí nebo velcí, začátečníci či zkušení, máme pro vás perfektní první MERIDU. Uvidíme se na startu!
Specifikace
* Lehký hliníkový rám
* Rychlá kola 26"
* Vzduchová vidlice, zdvih 120 mm
* Řazení Shimano
* Hydraulické kotoučové brzdy
* Dětské doplňky včetně teleskopické sedlovky
Detailní specifikace
| Rám: | MATTS J. 26 V; MAT aluminium; 27.5x2.25" max. WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | X-Fusion RC32 120mm; 120 STR; Lockout; 46mm fork offset; 27.5x2.4" max. WHS |
| Brzdy přední: | Tektro HD-J2820; hydraulic disc brake; short reach |
| Brzdy zadní: | Tektro HD-J2820; hydraulic disc brake; short reach |
| Brzdový kotouč přední: | Tektro TR160-35; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Tektro TR160-35; 160mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | 0 |
| Kliky: | Prowheel A10B; 30 ATC; MAT Aluminium |
| Kliky / délka | 140 mm |
| Středové složení | Squared LL123 |
| Přesmykač: | 0 |
| Přehazovačka: | Shimano Cues U4000; GS |
| Kazeta: | SunRace U9 CS-U980 9AZ; 11-46 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE-229 |
| Gripy: | MERIDA EXPERT JR |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 640 WHB; 15 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / délka | 50mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.55R/57SC/57B |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA CC; 17 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT JR |
| Sedlová objímka | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP JR; 30.9 DSP; 100 DSP; 0 SSB; MAT aluminium |
| Řazení přední: | Limotec RM06 |
| Řazení zadní: | Shimano Cues U4050; short reach |
| Plášť přední: | Kenda Booster K1227; 26x2.2"; foldable |
| Plášť zadní: | Kenda Booster K1227; 26x2.2"; foldable |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 26 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 2601923 |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | XXS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
