MERIDA MISSION 6000 Wild Honey(Black)
Dokonalá kombinace. Gravelový rám CF4 a 13 rychlostní řazení SRAM Rival dělají z modelu 6000 ideální kolo pro začínající závodníky, kteří chtějí výkon i kontrolu nad rozpočtem.
13rychlostní řazení od SRAM a osvědčená kola DT Swiss G1800 jsou dokonale spojená s lehkým karbonovým rámem CF4 MISSION, čímž vzniká ideální gravel závodní kombinace za příznivější cenu. S geometrií mezi silničním SCULTURA ENDURANCE a terénním SILEX nabízí MISSION ostré a pohotové ovládání na silnici i mimo ni, aniž by byla ohrožena kontrola a jistota na náročnějších gravel úsecích. MISSION 6000 je perfektní nástroj pro gravel gran fonda nebo rychlé, hrubé silnice.
Náš nový MISSION skutečně naplňuje své záměry „rychlý na jakémkoli povrchu“. Je to gravel závodní kolo, které kombinuje klíčovou geometrii a prvky rámu z modelů SCULTURA ENDURANCE a SILEX, doplněné výraznou dávkou silniční závodní DNA, aby poskytlo rychlou a pohotovou jízdu téměř na jakémkoli terénu. Ať už se účastníš rychlých gravel závodů nebo silničních skupinových jízd, MISSION tě nezklame. Díky možnosti osazení plášťů až 40 mm lze použít širší gravel závodní pláště nebo objemné silniční pláště, a jeho nízká hmotnost okolo 7,8 kg u modelu 10K mu umožňuje snadno stoupat do kopců, zůstat velmi pohotový a vystřelit ze zatáček. Vestavěný úložný prostor modelu MISSION zlepšuje přístup a organizaci důležité výživy a náhradních dílů během závodu, což dále zvyšuje efektivitu, když záleží na každé vteřině.Nakonec možnost bezproblémově osadit převody 1x nebo 2x dává jezdcům větší flexibilitu, aby si našli ideální nastavení pro jakýkoli styl jízdy či závodění. Vítej u svého MISSION – Rychlý na jakémkoli terénu.
Specifikace
* Lehký karbonový rám CF4 s geometrií zaměřenou na gravel závody a jistou ovladatelností
* 13rychlostní bezdrátové řazení SRAM Rival XPLR AXS
* Lehká a pevná kola DT Swiss G1800 Spline
* Úložný prostor v rámové trubce s krytem Fidlock pro závodní výživu a náhradní díly
* Spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy SRAM Rival XPLR
* Pláště Continental Terra Speed ProTection 40 mm
Detailní specifikace
| Rám: | MISSION CF4 II; MAT carbon; 700x40C max.WHS; 100x12/142x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | MISSION CF4 II; Tapered; MAT carbon; 700x45C max. WHS |
| Brzdové páky: | Rival AXS XPLR |
| Brzdy přední: | Sram Rival AXS XPLR |
| Brzdy zadní: | Sram Rival AXS XPLR |
| Brzdový kotouč přední: | Sram Paceline RT-PLN-A2; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram Paceline RT-PLN-A2; 160mm |
| Řetěz: | Sram Rival; Flattop |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Sram Rival XPLR; 42 ATC; MAT Aluminium |
| Kliky / Délka | 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Sram DUB BSA Road Wide; 68mm |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Sram Rival XPLR;AXS wireless; 1x13; T-Type |
| Kazeta: | Sram Rival XPLR; 10-46 ATC; 13 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GRII; MAT aluminium; 380mm (XXS-XS-S), 400mm (M-L) , 420mm (XL) |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD |
| Představec / Délka | 90 mm-XXS/XS/S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA EXTERNAL neck w/diecast splitring |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT TR |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | DT-Swiss G 1800 SPLINE; CL; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 24 IWR; 25 HRI; Centerlock; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 25% recycled material; V-mount |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT SL; 27.2 DSP; 0 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Sram Rival AXS |
| Řazení zadní: | Sram Rival AXS |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Continental Terra Speed ProTection; 40-622; TLR; foldable skin SL |
| Plášť zadní: | Continental Terra Speed ProTection; 40-622; TLR; foldable skin SL |
| Ostatní: | Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light MountTrunk bagx1 pcEP POWERPACK 2 BATTERYDisc cooler F/RSRAM LOCKRING / BARBS & OLIVESProtective SleeveSram XDR adapter for rear wheelMERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel kola |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



