Rychlé do kopce, jisté ve sjezdech. Lehký karbonový rám a vidlice se zdvihem 120 mm dávají kolu skvělou ovladatelnost v terénu. Ať už jedete cross-country nebo traily, tohle kolo zvládne obojí bez kompromisů a nabízí špičkovou výbavu.
NINETY-SIX 9000 je rychlé XC kolo, které zvládne i náročnější terén. Lehký karbonový rám s technologií P-FLEX a rychlé pláště drží vysoké tempo při stoupání, zatímco ve sjezdech kolo podrží a zůstává jisté. Vidlice Fox 34 SC se zdvihem 120 mm a teleskopická sedlovka se zdvihem 150 mm zlepšují kontrolu v technických pasážích. Výbavu doplňuje bezdrátové řazení Shimano XTR Di2, výkonné brzdy XTR, karbonový kokpit FSA NS SIC a karbonová kola Reynolds.
NINETY-SIX je nejnovější generací našeho XC a maratonského kola, prověřeného ve Světovém poháru. Navazuje na závodní DNA předchozí verze a přizpůsobuje se nárokům dnešních tratí. Karbonový rám a odpružení P-FLEX tvoří základ rychlého celoodpruženého kola s krátkým zdvihem, které zvládá jak závodní tempo, tak i trailové ježdění. Nabízí efektivní stoupání a jistotu ve sjezdech i na náročných tratích.
Specifikace
* Karbonový rám CF4, zdvih 100 mm, technologie P-FLEX
* Moderní geometrie, teleskopická sedlovka
* Vidlice Fox 34 SC, zdvih 120 mm, povrch Kashima
* Karbonová kola Reynolds TR 309, pláště Maxxis
* Hydraulické kotoučové brzdy Shimano XTR
* Shimano XTR Di2, 12 rychlostí
Detailní specifikace
| Rám | NINETY-SIX CF5 III; 100 STR; MAT carbon; 29x2.35" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikost | S-M-L-XL |
| Tlumič | Fox Float SL Factory; Large Volume aircan; 3 Pos PTL remote lockout |
| Vidlice: | Fox 34 Float SC Factory Grip SL; Air; 120 STR; Tapered; 3Pos Remote lockout; 44mm fork offset; 29x2.4" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XTR M9220; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XTR M9220; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT-CL900; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT-CL900; 160mm |
| Řetěz: | Shimano XTR M9100 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano XTR M9200; 30 ATC |
| Délka klik | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Středová osa | Shimano MT900; BSA; 29mm axle |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XTR M9250; wireless; Shadow+ GS |
| Kazeta: | Shimano XTR M9200; 10-45t |
| Pedály: | |
| Grip | Rock Shox TwistLoc grip |
| Řídítka: | FSA SL-K 1-piece cockpit; MAT carbon; 760 WHB, -7° |
| Představec: | |
| Délka představce | S:60 mm, M/L/XL:70 mm |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Osa přední | |
| Osa zadní | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Reynolds Expert TR 309 XC; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 30 IWR; Centerlock; Shimano 12 Speed; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included); Lifetime warranty |
| Sedlo: | SCRATCH M5 PAS NACK; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | Fox Transfer; 30.9 DSP; 0 SSB; S/M/L/XL: 150 SPT |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano XTR M9250; wireless |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon Race; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C MaxxTerra EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.25"; fold; TR EXO 120 TPI |
| Ostatní | , Shimano DI2 battery BT-DN320, Shimano DI2 charger EC-DN100, MERIDA SMART MOUNT; Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light Mount, Trail Mount & Velcro strap , V-mount adapter, MERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jízdní kola |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 2501468 |
| Rok: | 2025 |
| Velikost: | M |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
