MERIDA REACTO 4000 Silk Black(Glossy Dark Silver)
S lehkým karbonovým rámem CF3 a závodní geometrií je REACTO 4000 skvělé kolo pro začínající závodníky i pro ty, kteří chtějí rychlé a vyvážené aero silniční kolo.
Naše REACTO 4000 je sice nejdostupnější aero kolo v naší nabídce, ale rozhodně nejde o model pro začátečníky. Lehký karbonový rám CF3 s osvědčenou závodní geometrií nabízí zároveň i velmi dobrý komfort díky prostoru pro pláště až 30 mm a karbonové sedlovce S-FLEX. Mechanické 12rychlostní řazení Shimano 105 zajišťuje přesné řazení a spolehlivé brzdění. Ideální aero kolo pro první závody i náročné klubové vyjížďky.
Čistá aero silniční rychlost. Nejnovější verze REACTO uchvátila cyklistickou tiskovou scénu. Řada vítězství v testech, perfektní hodnocení a ocenění potvrzují úspěšnou kombinaci závodní DNA předchozího modelu s nejnovějšími trendy a technologiemi. Cycling Weekly ji označuje za „bezpochyby jedno z nejkompletnějších kol na trhu“, Cyclingnews za „úplně skvělý a bezchybný stroj“ a Cycling Plus byla „velmi ohromena“.Od závodníků přes nadšence až po ambiciózní silniční jezdce je REACTO skvělou volbou pro široké spektrum cyklistů. Výjimečný aerodynamický výkon, nízká hmotnost, precizní ovládání a blesková akcelerace z něj dělají ideální kolo pro rychlé závody i sprinterské souboje. Zároveň nabízí špičkový komfort, takže můžete jeho aerodynamickou výhodu využít i na dlažebních kostkách nebo nerovných cestách oblíbených tréninkových tras.
Specifikace
* Lehký karbonový CF3 aero rám (cca 1 150 g, velikost M)
* Mechanická 12rychlostní řazení Shimano 105
* Kombinace představce MERIDA EXPERT SL a řídítek MERIDA EXPERT CW
* Karbonová aero sedlovka MERIDA S-FLEX
* Technologie DISC COOLER a integrované vedení kabelů WIRE PORT
* Zadní světlo integrované do sedlovky
Detailní specifikace
| Rám: | REACTO CF3 IV; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86,5 BBR |
| Velikosti: | 3S-XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | REACTO CF3 IV DISC; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano 105 |
| Brzdy přední: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | Shimano M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano 105 R7100; 52-36 ATC |
| Kliky / Délka | 160 mm-3S, 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Shimano SM-BB71-41B; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano 105 |
| Přehazovačka: | Shimano 105; GS |
| Kazeta: | Shimano 105 R7101; 11-34 ATC; 12 GER |
| Hmotnost: | 9,0kg |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CW; MAT aluminium; 380mm (3S-XXS-XS-S); 400mm (M-L); 420mm (XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT SL 2PII; MAT aluminium; -9 ASD |
| Představec / Délka: | 90 mm-3S/XXS/XS, 100 mm-S, 110 mm-M/L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | MERIDA TEAM SL (OP-203 neck) |
| Náboj přední: | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TC500-HL; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT SL |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CW; 19 IWR; 30 HRI |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; 6% recycled and 23% nature material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA REACTO Aero |
| Sedlovka: | MERIDA Team CW; Aero shape; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano 105 disc |
| Řazení zadní: | Shimano 105 disc |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Continental Grand Prix; 700x28C; fold |
| Plášť zadní: | Continental Grand Prix; 700x28C; fold |
| Ostatní: | Disc cooler F/RDisc Mount Adapter / OLIVE & CONNECTER INSERT*2Protective SleeveME068 INSTALLATION COMPOUNDMERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
