MERIDA SILEX 700 Dark Strawberry(Grey/Red)
Vysněné dobrodružné gravel kolo za velmi rozumnou cenu. Náš plně vybavený hliníkový rám a karbonovou vidlici jsme spojili s 12-rychlostním pohonem Shimano GRX, abychom vám poskytli vše, co potřebujete, a přitom nezruinovali banku.
Snění o velkých cyklistických dobrodružstvích neznamená, že si nevážíte rozumných věcí. SILEX 700 využívá náš neuvěřitelně výhodný hliníkový rám a karbonovou vidlici, aby poskytl výkon připravený na dobrodružství za cenu, která je příznivá pro vaši peněženku. Díky jednopřevodníkovému 12-rychlostnímu pohonu Shimano GRX nabízí také přesné řazení s širokým rozsahem a výkonné brzdy. V kombinaci s naší osvědčenou geometrií inspirovanou horskými koly a bezdušovými plášti Maxxis o průměru 45 mm je kolo stejně šťastné při dobrodružstvích v terénu jako při každodenní práci.
SILEX promění každou jízdu v dobrodružství, ať už se vydáte na několikadenní výpravu na gravel bikepackingu, nebo jen na zábavnou cestu do práce. Náš SILEX, který má za sebou několik vítězství v testech, ocenění tisku, oborová ocenění a dokonce titul mistra světa, posouvá terénní schopnosti gravel kol do nových výšin díky menšímu hlavovému úhlu a zvýšené světlé výšce plášťů až 700x45 mm nebo dokonce 42 mm s blatníky. Spojili jsme jistou ovladatelnost inspirovanou horskými koly s všestranností na každém povrchu, takže je naprosto stabilní, když je naložený zavazadly, ale stále rychlý a zábavný, když se pustíte do jízdy. S karbonovými a hliníkovými rámy si vyberete kolo SILEX pro každou cenovou kategorii, ale všechny mají společné body pro uchycení košíků na vidlici, láhve na vodu a příslušenství a další prvky, které dělají tento stroj s rámem s vidlicí tak univerzální. Přidali jsme naše elegantní vedení kabelů WIRE PORT pro lepší vzhled - a méně kabelů, které se zachytávají o brašnu na řídítkách - a karbonová vidlice používaná u všech modelů má nyní více úchytů pro náklad a vnitřní vedení pro dynamo náboj. Díky možnosti použití 1x nebo 2x převodníku si můžete zvolit převody podle aktuálního úkolu nebo svých osobních preferencí, čímž se vám a vašemu SILEXu otevírá svět příležitostí.
Specifikace
* Hliníkový rám se sníženou zadní vzpěrou pro průchodnost plášťů 700×45 mm.
* Více montážních bodů pro košíky, brašny a blatníky
* Vnitřní vedení kabelů WIRE PORT pro čistý vzhled a montáž brašen bez oděrek
* Karbonová vidlice s montážními body pro náklad a vedením pro dynamo náboj
* Uvolněný hlavový úhel a geometrie ve stylu MTB pro stabilitu v terénu
* Gravelová sada Shimano GRX s 1x12 rychlostmi
Detailní specifikace
| Rám: | SILEX LITE II; MAT aluminium; 700x47C max.WHS; 100x12/142x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | MERIDA SILEX II CF2; Tapered; MAT carbon; 700x47C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano GRX820 |
| Brzdy přední: | Shimano GRX820; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano GRX820; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT64; 160mm |
| Řetěz: | Shimano M7100 |
| Kliky: | Shimano GRX820; 42 ATC |
| Délka klik: | 170 mm-XS/S, 172,5 mm-M, 175 mm-L/XL |
| Středová osa: | Shimano SM-BBR60 |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano GRX822 |
| Kazeta: | Shimano CS-M7100; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GRII; MAT aluminium; 400mm (XS-S) , 420mm (M) , 440mm (L/XL) |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD |
| Velikost představce: | 80 mm all sizes |
| Hlavové složení: | MERIDA-8158 Semi integrated HS |
| Podložka: | 2*10mm, 1*2.5mm |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Axle-F ( Přední osa: ) | MERIDA EXPERT TR |
| Axle-R ( zadní osa: ) | MERIDA EXPERT TR; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Easton EA70 AX; 100x12 WHF; 142x12 WHR;24 IWR; 20 HRI; Centerlock; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano GRX820; 1X |
| Řazení zadní: | Shimano GRX820 |
| Paprsky: | |
| Duše: | Lite 48 |
| Plášť přední: | Maxxis Rambler; 700x45C; fold; TR; EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rambler; 700x45C; fold; TR; EXO |
| Zvonek: | Nuvo Alloy |
| Hmotnost: | 10,14 kg |
| příslušenství | Disc cooler F Protective Sleeve MERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel kola |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rok: | 2025 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost: | XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
