MERIDA SPEEDER 300 Silk Gunmetal Grey(Black)
Elegantní a stylové fitness kolo s kvalitními komponenty, které zajišťují plynulé a přesné ovládání za rozumnou cenu. Trojitě zeslabovaný hliníkový rám spojený s celokarbonovou vidlicí udržuje nízkou hmotnost, zatímco rovná řídítka poskytují vzpřímenější a pohodlnější pozici a zlepšují výhled před sebe. Četné montážní body zvyšují každodenní praktičnost.
| Rám: | SPEEDER LITE III; MAT aluminium; 700x35C max. WHS; 100x9/135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | MERIDA SPEEDER CF2; Tapered; MAT carbon ; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano MT200 |
| Brzdy přední: | Shimano MT200; 2 piston; hydraulic brake |
| Brzdy zadní: | Shimano MT200 / UR300 ; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 180mm |
| Řetěz: | KMC X10 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano RS400; 50-34 ATC |
| Kliky / Délka | 170 mm-XXS/XS/S/M, 175 mm-L/XL |
| Středové složení | Shimano BB-RS501 BSA |
| Přesmykač: | Shimano Tiagra |
| Přehazovačka: | Shimano Tiagra; GS |
| Kazeta: | Shimano HG500; 11-32 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Gripy: | MERIDA Comp CT |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 600 WHB; Flat |
| Představec: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / Délka: | 80 mm-XXS/XS, 90 mm-S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA M2331 Neck |
| Náboj přední: | Shimano HB-QC300; 100x9 WHF; 32 SPH; centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-QC300-HM; 135x9 WHR; 32 SPH; centerlock |
| Přední osa: | QR |
| Zadní osa: | QR |
| Ráfky: | MERIDA COMP SL; 17 IWR; 22 HRI; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 22% recycled material; V-mount |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; 30.9 DSP; 5 SSB; MAT aluminium |
| Řazení přední: | Shimano Tiagra |
| Řazení zadní: | Shimano Tiagra |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Kenda Piedmond Tanwall, 700x35C |
| Plášť zadní: | Kenda Piedmond Tanwall, 700x35C |
| Hmotnost: | 10,6kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské trekingová a fitness kola |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
