| Rám: | REACTO CF3 V; MAT carbon; 700x32C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86,5 BBR |
| Velikosti: | 3S-XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | MEARIDA REACTO CF3 V DISC; MAT carbon; 700x32C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano 105 |
| Brzdy přední: | Shimano 105; Disc |
| Brzdy zadní: | Shimano 105; Disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | Shimano M6100-12 |
| Kliky: | Shimano 105 R7100; 52-36 ATC |
| Kliky / Délka: | 160 mm-3S, 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení: | Shimano SM-BB71-41B; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano 105 |
| Přehazovačka: | Shimano 105; GS |
| Kazeta: | Shimano 105 R7101; 11-34 ATC; 12 GER |
| Omotávka: | MERIDA ROAD EXPERT |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CW; MAT aluminium; 380mm (3S-XXS-XS-S); 400mm (M-L); 420mm (XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT SL 2PII; MAT aluminium; -9 ASD |
| Představec / Délka: | 90 mm-3S/XXS/XS, 100 mm-S, 110 mm-M/L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | MERIDA TEAM SL (Cone RCT-608) |
| Náboj přední: | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TC500-HL; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT SL |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CW; 19 IWR; 30 HRI |
| Sedlo: | Akero RS PAS T2.0; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA REACTO |
| Sedlovka: | MERIDA REACTO V S-FLEX; Aero Shape; 0 SSB; MAT Carbon |
| Řazení přední: | Shimano 105 disc |
| Řazení zadní: | Shimano 105 disc |
| Duše: | Ultralite 60 |
| Plášť přední: | Continental Grand Prix; 700x28C; fold |
| Plášť zadní: | Continental Grand Prix; 700x28C; fold |
| Držák cyklopočítače: | Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light Mount |
| E-Shift díly-1: | |
| E-Shift díly-2: | |
| E-Shift díly-3: | |
| E-Shift díly-4: | |
| Ostatní: | Disc cooler F/R,Disc Mount Adapter / OLIVE & CONNECTER INSERT*2,Protective Sleeve,ME068 INSTALLATION COMPOUND,MERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rok: | 2027 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
