| Rám: | REACTO CF5 V; MAT carbon; 700x32C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86,5 BBR |
| Velikosti: | 3S-XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | MEARIDA REACTO CF5 V DISC; MAT carbon; 700x32C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano Dura Ace disc |
| Brzdy přední: | Shimano Dura Ace; Disc |
| Brzdy zadní: | Shimano Dura Ace; Disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano CL900; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano CL900; 160mm |
| Řetěz: | Shimano M9100-12 |
| Kliky: | Shimano Dura Ace; 52-36 ATC; Power Meter |
| Kliky / Délka: | 160 mm-3S, 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení: | Shimano SM-BB92-41B; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano Dura Ace Di2 |
| Přehazovačka: | Shimano Dura Ace Di2 |
| Kazeta: | Shimano Dura-Ace R9200; 11-30 ATC; 12 GER |
| Omotávka: | Prologo One-Touch |
| Řídítka: | Vision Metron 5D ACR EVO; MAT carbon; 380mm (3S-XXS-XS-S); 400mm (M-L); 420mm (XL) |
| Představec: | Vision Metron 5D ACR EVO; MAT carbon |
| Představec / Délka: | 90 mm-3S/XXS/XS, 100 mm-S, 110 mm-M/L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | FSA ACR, SL bearing (Cone spacer: RCT-609) |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT SL |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Vision Metron 60 RS i23 Clincher TL; 100x12 WHF; 142x12 WHR; IWR; HRI; Centerlock; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | Prologo Nago R4 PAS; Nack |
| Sedlová objímka: | MERIDA REACTO |
| Sedlovka: | MERIDA REACTO V S-FLEX; Aero Shape; 0 SSB; MAT Carbon |
| Řazení přední: | Shimano Dura Ace disc Di2 |
| Řazení zadní: | Shimano Dura Ace disc Di2 |
| Duše: | Ultralite 80 |
| Plášť přední: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Plášť zadní: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Držák cyklopočítače: | |
| E-Shift díly-1: | |
| E-Shift díly-2: | Shimano Battery BT-DN300 |
| E-Shift díly-3: | Shimano EW-SD300 x 2 |
| E-Shift díly-4: | RCT-605 Battery Mount |
| Ostatní: | Disc cooler F/R, Disc Mount Adapter / OLIVE & CONNECTER INSERT*2, Protective Sleeve, ME068 INSTALLATION COMPOUND |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rok: | 2027 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | M |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
