Schwalbe duše 28" SV15 18/28-622/630 galuskový ventilek 60mm montážní balení
18-622,20-622,22-622,23-622,25-622,28-622,22-630,25-630
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Duše 28 |
|---|---|
| EAN: | 4026495450270 |
| Rozměr pláště: | 18/28-622, 22/25-630 |
| Typ ventilku: | Galuskový ventilek 60mm |
| Schwalbe průměr - předobj.: | Duše |
| Hmotnost: | 105 g |
| Počet kusů v balení: | 50 |
| Pro rozměr pláště: | 18/28 - 622/630 |
| Rozměr duše: | 28" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
