SILEX 4000 Matt Bronze Metal(Gold/Black) - poškozená vidlice
Toto kvalitní kolo s karbonovým rámem je připravené na každé dobrodružství. Odolné řazení Shimano GRX si poradí i s náročným terénem a ovladatelnost inspirovaná horskými koly dodává jistotu v každé situaci.
Připravený na jakékoli dobrodružství. SILEX 4000, oceněný Taipei Cycle Award 2024, otevírá svět karbonových gravel kol – lehký rám a vidlice doplňuje osvědčená a odolná výbava. 10rychlostní řazení Shimano GRX s dvojpřevodníkem zvládne i náročný terén. Pláště Maxxis Rambler s možností bezdušového použití spolu s geometrií inspirovanou horskými koly zajišťují jistotu a stabilitu na každém povrchu. Komponenty MERIDA pak nabízejí spolehlivý výkon bez zbytečností.
SILEX promění každou jízdu v dobrodružství – ať už vyrážíte na vícedenní gravel bikepacking, nebo jen na cestu do práce. Oceněný v testech, tiskem i oborovými cenami a držitel titulu mistra světa, posouvá SILEX terénní schopnosti gravel kol díky progresivní geometrii a plášťům až 700×45 mm (42 mm s blatníky). Spojuje jistou ovladatelnost horských kol s univerzálností na každém povrchu – stabilní i při naložení zavazadly a přitom stále rychlý a zábavný. Karbonové i hliníkové rámy mají uchycení košíků, láhví a příslušenství, elegantní vedení kabelů WIRE PORT minimalizuje zachytávání o brašny a karbonová vidlice nabízí více úchytů pro náklad i vnitřní vedení pro dynamo. Volba 1× nebo 2× převodníku umožňuje přizpůsobit převody vašim potřebám a otevírá široké možnosti využití SILEXu.
Specifikace
* Otestovaný a oceňovaný celokarbonový rám.
* Více montážních bodů pro košíky, brašny a blatníky
* Vnitřní vedení kabelů WIRE PORT pro čistý vzhled a montáž brašen bez oděrek
* Karbonová vidlice s úchyty pro brašny a příslušenství.
* Uvolněný hlavový úhel a geometrie ve stylu MTB pro stabilitu v terénu
* Shimano GRX 2x10
Detailní specifikace
| Rám | SILEX CF2 II; MAT carbon; 700x47C max.WHS; 100x12/142x12 AST; BSA BBR |
| Velikost | XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | MERIDA SILEX CF2 II; Tapered; MAT carbon; 700x47C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano GRX400 |
| Brzdy přední: | Shimano GRX400; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano GRX400; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 180mm |
| Řetěz: | KMC X10 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano GRX600; 46-30 ATC |
| Délka klik | 170 mm-XS/S, 172,5 mm-M, 175 mm-L/XL |
| Přesmykač: | Shimano GRX400 |
| Přehazovačka: | Shimano GRX400 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG50; 11-36 ATC; 10 GER |
| Pedály: | |
| Grip | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GRII; MAT aluminium; 400mm (XS-S) , 420mm (M) , 440mm (L/XL) |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD |
| Délka představce | 80 mm all sizes |
| Hlavové složení: | 320.52.631 |
| Náboj přední: | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TC500-HM; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Osa přední | MERIDA EXPERT TR |
| Osa zadní | MERIDA EXPERT TR; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT SLII; 23 IWR; 25 HRI; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 25% recycled material; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano GRX400 |
| Řazení zadní: | Shimano GRX400 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Rambler; 700x45C; fold; TR; EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rambler; 700x45C; fold; TR; EXO |
| Hmotnost: | 10,1 kg |
| E-Shift parts-2 | |
| E-Shift parts-3 | |
| E-Shift parts-4 | |
| Ostatní | Disc cooler F/R, , Protective Sleeve, , MERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel kola |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15.35 kg |
| EAN: | 8592655051817 |
| Rok: | 2025 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | L |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
